Materace do spania 100x200

Ostatnio przeglądane

Producenci

2 287,00 zł

Więcej informacji

 

Materac do spania Innergetic 100x200

INNERGETIC® jest to materac który ładuje Twoje akumulatory. Innergetic = Inner + Energetic.


Materac Innergetic 100x200 posiada 16 cm blok lateksowy tzw. PRO ERGO Innergetic. Posiada maksymalna dostępną na rynku ilość lateksu i jest to aż 80%. Dodatkowo wyposażony jest w cztery poprzeczne kanały wentylacyjne. Wysokość materaca w pokrowcu to 19 cm.                


Producent  zaleca stosowanie stelaża z co najmniej 28 listwami oraz stelaża regulowanego.

 

dostawa gratis dla materaca merita innergetic 100x200

 

Podstawowe zalety materaca:

 

1.Maksymalna ilość energii po przebudzeniu

 

Innergetic® powoduje że zapasy energii podczas snu wzrastają aż o 25-30% w porównaniu z innymi materacami lateksowymi i aż do 60% w porównaniu z innymi materacami, ponieważ im mniej energii zużywamy w czasie snu, na przewracanie się z boku na bok tym więcej energii zostanie oddane w momencie przebudzenia.

 

2.Maksymalny komfort podczas snu:

 

Innergetic® posiada współczynnik komfortu o 20% wyższy od innych materaców lateksowych orz 2,5 razy wyższy niż pozostałe materace.

 

Innergetic jest miękki w początkowej fazie nacisku a jego opór wzrastał wraz ze wzrostem nacisku.

 

3.Trwałość oraz niezawodność:

 

W czasie cyklu życia materaca zmiany w grubości oraz twardości są praktycznie nie zauważalne (minimalne).

materac merita innergetic 100x200 lateksowy

materac merita innergetic 100x200 lateksowy

materac merita innergetic 100x200 lateksowy

materac merita innergetic 100x200 lateksowy

materac merita innergetic 100x200 lateksowy


Pokrowce:


Dla materaca Innergetic 100x200 dostępne jest kilka rodzajów puszystych pokrowców pikowanych włókniną 400g, dodatkowo obszytych wentylującą taśmą 3D oraz wyposażonych w zamek rozdzielczy co umożliwia indywidualne pranie każdej części pokrowca.

 

nowe i pachnące materace w sklepie gewo.pl

 

gratisy do materace merita innergetic 100x200

 

gratis poduszka termoplastyczna VISCO 350 gratis do materaca merita innergetic 100x200

Wysokiej jakości profilowana poduszka termoplastyczna VISCO 350 o wymiarach 34x33x10 cm zapewni ci komfortowy odpoczynek i efektywny sen. Dostępna jest w wielu rodzajach pokrowców zasuwanych na suwak co ułatwia utrzymanie poduszki w czystości. Dostępne pokrowce to:  Aloe Vera/Bamboo/Coolmax/Intense/Silver/Eden/Tencel . Poduszka zapewnia prawidłowe ułożenie kręgosłupa szyjnego w trakcie snu co sprawia że rano obudzisz się zrelaksowany i wypoczęty.

 

 

gratis ochraniacz bawełniany na materac merita innergetic 100x200

 

Ochraniacz bawełniany z lamówką  w rozmiarze 100x200 wykonany został w 100% z czystej bawełny. Specjalne gumki zamocowane w rogach ochraniacza umożliwiają zamocowanie na materac oraz zapobiegają jego przesuwaniu się w trakcie snu.

Skutecznie chroni powierzchnię spania materaca przed wszelkimi zabrudzeniem.  Ochraniacz jest łatwy do utrzymania czystości, z powodzeniem może być prany w wodzie. Dodatkowo doskonale wchłania wilgoć.

Produkt jest przyjemny w dotyku i delikatny dla skóry.

Wykonany został w naturalnym kolorze. Jego waga to 470g/m.gratis ochraniacz wodoodporny do materaca merita innergetic 100x200

 

Funkcjonalny ochraniacz wodoodporny z lamówką w rozmiarze 100x200. Wierzchnia warstwa materac wykonana została z przyjemnej w dotyku bawełny zapewniającej komfortowy sen, natomiast z drugiej strony umieszczono oddychająca membranę wykonaną z PCV która zapewnia suchość.

Również ten ochraniacz został wyposażony w  4 gumki mocujące zapewniające stabilność materaca w trakcie snu. Materac można prać w wodzie co ułatwia utrzymanie odpowiedniej higieny.

Dostępny kolor biały. Waga 210g/m.

 

Materac Merita Innergetic 100x200 dostępny jest w następujących pokrowcach:

 

 pokrowiec na materac merita innergetic 100x200

 

ALOE  VERA  jest to wysokiej  jakości  tkanina  bardzo  miękka  i  wyjątkowo przyjazna  dla  skóry.  Zawiera  włókna  aloesu  które regulują wilgotność oraz sprzyjają leczeniu oparzeń. Aloes posiada  także właściwości  odżywcze,  energetyczne,  bakteriobójcze, grzybobójcze a także  odpornościowe.  Pokrowiec  można  prać  w  temp.  do  40°C.  Posiada  atest  Eko-Tex Standard 100.

pokrowiec coolmax na materac merita innergetic 100x200

 

COOLMAX  są to nowoczesne włókna poliestrowe służące  do  produkcji  wyrobów termo aktywnych.  Tkanina  Coolmax posiada specyficzne właściwości a mianowicie reguluje  poziom  wilgoci  ciała  w  czasie  snu, co   zmniejsza  ilość wydzielanego w ciągu nocy potu. Tkanina Coolmax schnie znacznie szybciej niż  inne  tkaniny „oddychające”. Posiada także właściwości oddychające dzięki zawartym w niej włóknom  Dacron.  Tkanina  wysycha  po  30 minutach. Pokrowiec z tej tkaniny można prać w temp. do 40st C. Tkanina posiada atest Eko-Tex Standard 100.


pokrowiec intense na materac merita innergetic 100x200

 

INTENSE zbudowany jest z ultra cienkich, wielowątkowych nici z włókna węglowego. W każdym włóknie zawarty jest potrójny rdzeń który posiada właściwości przewodzące, owinięte osłoną nylonową. Włókno węglowe „wyłapuje” elektrony w otaczającym materac materiale  i uwalnia  je przy  napięciu (od 4000V), co umożliwia głębszy i relaksujący sen. Pokrowiec można prać w temp. do 40°C. Tkanina posiada atest Eko-Tex Standard 100.

 

 

pokrowiec silver protect na materac merita innergetic 100x200

 
Tkanina Silver Protect blokuje dostęp a także  zmniejsza rozwój szkodliwych pasożytów oraz bakterii na powierzchni  materaca. Dzięki wysokiej  jakości  srebrnej  powłoki włókien  tkanina  posiada właściwości  antybakteryjne. Po upływie 2 godzin wyraźnie zmniejsza się ilość szkodliwych drobnoustrojów na materacu aż o 95%. Polecana jest dla alergików gdyż zapewni im spokojny sen i pełen relaks w nocy.  Tkanina  chroni pokrowiec materaca  przed  powstawaniem  nieprzyjemnych  zapachów. Pokrowiec można prać w temperaturze 40°C. Tkanina posiada atest Eko-Tex Standard 100.

 

pokorowiec tencel na materac merita innergetic 100x200

TENCEL  składa  się  z włókien  celulozowych  pozyskiwanych  z  drewna, ulegających  degradacji. W  dotyku  jest  bardzo delikatna.   Przeznaczona jest dla delikatnej skóry, dodatkowo zapewnia naturalne chłodzenie oraz hamuje rozwój bakterii. Pochłania wilgoć o wiele skuteczniej niż bawełna. Absorbuje ją  i  uwalnia  jej  nadmiar  do  atmosfery. Jest  skutecznie odporna  na  zagniecenia, można ją prać w temp. do 40°C  Tkanina posiada atest Eko-Tex Standard 100.


do materaca merita innergetic 100x200 zalecany jest stelaż regulowany  Materac zalecany do stelaży regulowanych
wkład 7 stref twardości w materacu merita innergetic 100x200   Wkład lateksowy 7 stref twardości

 

pokrowiec luksusowy pikowany w materacu merita innergetic 100x200  Pokrowiec luksusowy pikowany 400g

dzianina dzersej do materaca merita innergetic 100x200  Amicor - dzianina typu dżersej o właściwościach antygrzybicznych 400g

w materacu merita inergetic 100x200 zastosowany jest pokrowiec pikowany  Tkanina pikowana

w materacu merita innergetic 100x200 zastosowany jest pokrowiec z możliwością prania  Pokrowiec na suwak z możliwością prania

maksymalna temperatura prania pokrowców na suwak dla materaca merita innergetic 100x200  Maksymalna zalecana temperatura prania pokrowców na suwak

w materacu merita innergetic 100x200 zastosowana jest dzianina dzersej z wyciągami z aloesu  Dzianina typu dżersej z wyciągami z roślin aloesu pik.400g

maksymalna temperatura prania pokrowców na suwak dla materaca merita innergetic 100x200  Maksymalna zalecana temperatura prania pokrowców na suwak

 

Reviews

Write a review

Materac Merita Innergetic 100x200 lateksowy + Mega Gratisy

Materac Merita Innergetic 100x200 lateksowy + Mega Gratisy

Najwyższej jakości materace lateksowe renomowanej firmy Merita. Materac Innergetic 100x200 jest luksusową propozycja która pozwala czerpać maksimum satysfakcji ze snu, jednocześnie umożliwiając uzyskanie nawet 60% więcej zapasów energii z odpoczynku. Materac dostępny jest w kilku luksusowych pokrowcach.

30 innych produktów w tej samej kategorii: